Dlaczego warto?

Przewaga: wiedza i doświadczenie

Opieka eksperta

Obniżenie kosztów energii

Oszczędność czasu

Porównanie ofert

Załatwienie formalności

Bezpieczeństwo i zaufanie

Certyfikat i znak naturalnej energii

Rekomendacje

Zmiana sprzedawcy prądu w jednym z salonów operatora sieci komórkowych.

Właściciel salonu sieci komórkowych na Śląsku z pomocą Proenergo zmniejszył swoje rachunki za prąd. Klient pierwszą zmianę sprzedawcy prądu dokonał już w 2015 roku, z TAURON na firmę Duon (obecnie Fortum).

Po dokładnym sprawdzeniu rynku sprzedawców energii przez naszych doradców, możliwa była zmiana na jeszcze korzystniejszego operatora, jakim jest Energia Polska.

Klient zużywa średnio ok.  1 MWh prądu miesięcznie. Po dokonanych zmianach jest to oszczędność ok. 700 – 800 zł netto rocznie.

5àsec – oddział w Żorach, dzięki zmianie operatora prądu za pośrednictwem Proenergo, korzysta teraz z tańszej energii elektrycznej.

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni. Oddział w Żorach przy ul. Centralna 4 korzysta teraz z nowego operatora energii elektrycznej, jakim jest Energia Polska. Dzięki temu obniżyli koszty swoich faktur za prąd.

Zużywając miesięcznie ok. 3 MWh energii elektrycznej, po zmianie sprzedawcy klient oszczędza ok. 2600 zł netto w ciągu całego roku.